Fundacja Woodrun

Fundacja Woodrun została powołana pod koniec grudnia 2018 roku z inicjatywy trzech osób: Macieja Górzyńskiego, instruktora lekkiej atletyki, trenera biegania, Pawła Gąsiora, trenera personalnego, trenera BLACKROLL®, instruktora nordic walking oraz Anny Makuch, instruktora narciarstwa i nordic walking.

Główną ideą, która nam przyświecała była chęć szerzenia sportowych pasji i zaszczepiania w ludziach chęci do aktywnego obcowania z naturą. Pasje te pomagamy realizować naszym klientom w ramach opieki online w zakresie treningów biegowych, personalnych, a także wsparcia dietetycznego. Ponadto organizujemy weekendowe i tygodniowe szkolenia biegowe w naszej bazie.

[STATUT]

Sprawozdanie 2019

Sprawozdanie 2020

Sprawozdanie 2021

Sprawozdanie 2022

Nasza baza, Jałowcówka to agroturystyka-pensjonat, otoczony lasami, znajdujący się tuż przy szlakach pieszych i rowerowych w sercu Beskidu Żywieckiego w miejscowości Koszarawa. Jest to miejsce wprost wymarzone do spędzania aktywnie czasu na łonie natury. Urozmaicony teren oraz jego nawierzchnia umożliwia rozwijanie umiejętności w różnych dyscyplinach sportowych na każdym poziomie. Od łatwych marszobiegów, czy przejażdżek rowerowych po szerokich leśnych traktach, aż po wijące się stromo kamieniste szlaki umożliwiające zdobycie nawet Babiej Góry czy Pilska.

Nasze podstawowe działania prospołeczne na najbliższy czas to stworzenie infrastruktury – ścieżek biegowych, MTB, skiturowych oraz do sportów kynologicznych. Trasy nie tylko będą służyły propagowaniu zdrowego, aktywnego trybu życia, ale także zwiększaniu świadomości dotyczącej rodzimej fauny Beskidów.

Ponadto zostanie również wydana mapa z wytyczonymi trasami, z profesjonalnym opisem dot. przewyższenia, stopnia nachylenia, charakterystyką z zaznaczonymi miejscami do określonych jednostek treningowych.

Kolejnym krokiem będzie budowa naturalnej ścieżki zdrowia umożliwiającej trening uzupełniający w otoczeniu lasu. Ponadto planujemy wybudowanie sali do ćwiczeń oraz strefy do relaksu, po treningach.

Z Waszym wsparciem chcemy również stworzyć profesjonalną bazę rowerową oraz skiturową, gdzie będziecie mogli uzyskać fachową poradę, skorzystać z serwisu oraz wypożyczalni nowoczesnego sprzętu.

Wypełnij ankietę, a my oddzwonimy do Ciebie

Napisz coś o sobie

1. Jaki sport uprawiasz? 2. Jeśli jesteś biegaczem - Ile km biegasz tygodniowo? Jakie masz rekordy? 3. W czym chciałabyś, żebyśmy Ci pomogli? Jaki masz cel?

Dziękujemy za wypełnienie ankiety.

Nasz trener wkrótce skontaktuje się z Tobą.

Wystąpił błąd.

Podczas wysyłania formularza wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie później.

Wypełnij ankietę

Aktywność fizyczna

Napisz nam coś o swojej aktywności fizycznej

Cel

Napisz nam jaki masz cel np. odchudzanie, utrzymanie masy ciała, wsparcie dietetyczne jako element przygotowań sportowych

Dziękujemy za wypełnienie ankiety.

Nasz trener wkrótce skontaktuje się z Tobą.

Wystąpił błąd.

Podczas wysyłania formularza wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie później.