Wybierz typ pakietu

Bieganie

Jesteś biegaczem i dążysz do progresu w wynikach? A może zaczynasz dopiero swoją biegową przygodę i chciałbyś, aby specjaliści pokierowali Twoim treningiem? W obu przypadkach, możesz na nas liczyć! Biegi płaskie i górskie. Wybierając pakiet, określ też czy interesuje Cię wersja z mniejszą (Basic) czy większą (Pro) liczbą treningów w tygodniu.
Dowiedz się więcej...
Jesteś biegaczem już od jakiegoś czasu? A może zaczynasz dopiero swoją przygodę z tą prostą aktywnością ruchową, wymagającą jednak uporządkowanego podejścia treningowego? Pomożemy Ci osiągnąć progres!

W naszej ofercie znajdziesz wiele pakietów. Czym różnią się one ode siebie?

Przede wszystkim, decydujesz czy interesuje Cię współpraca tylko z trenerem biegania, czy może zależy Ci na dodatkowym, bardzo istotnym dla końcowych rezultatów, wsparciu trenera odpowiadającego za linię treningu wzmacniającego? Może zaś oczekujesz także planu dietetycznego, przygotowanego dokładnie na Twoje potrzeby?

Dzięki ankiecie, którą wypełniasz na początku naszej współpracy, lub na podstawie rozmowy wstępnej z naszymi trenerami, zdecydujesz sam lub jeżeli tego sobie życzysz, my pomożemy Ci dobrać właściwy typ pakietu.

Kwestia suplementacji jest dodatkowym elementem, który zapewniamy. Zachęcamy do zapoznania się z wersją Life każdego z pakietów - czyli pakietami wzbogaconymi o suplementację produktem Immunocal. Jego funkcją jest podwyższenie poziomu glutationu w organizmie poprzez dostarczenie budulców do jego wytworzenia przez nasze komórki. Glutation to: to silny antyoksydant; najlepsza broń przeciwko wolnym rodnikom, stymuluje działanie układu immunologicznego, ma działanie detoksykacyjne. Co ważne, wzrost wydolności dzięki stosowaniu tej suplementacji jest udowodniony naukowo i wynosi 13%.

Do wyboru masz pakiety 90-dniowe, 180-dniowe i 365-dniowe.

Wybierz

Zdrowie

Jeśli Twoim celem nie jest pogoń za rekordami, lecz po prostu chęć uczynienia swojego życia zdrowszym, wybierz jeden z pakietów: "3 kroki do zdrowia", "3 kroki do zgrabnej sylwetki" lub "3 kroki do silnego kręgosłupa".
Dowiedz się więcej...
Jeśli Twoim celem nie jest pogoń za rekordami, lecz po prostu chęć uczynienia swojego życia zdrowszym, mamy coś właśnie dla Ciebie.
Pakiety typu "3 kroki do zdrowia" oraz "3 kroki do zgrabnej sylwetki" składają się z 3 elementów: planu marszo-biegowego, planu ćwiczeń wzmacniających, gwarantujących Ci pełną sprawność w życiu codziennym oraz planu dietetycznego.
Pakiet "3 kroki do silnego kręgosłupa" zawiera konsultację z fizjoterapeutą w malowniczej górskiej miejscowości a następnie program ćwiczeń wzmacniających (z nadzorem trenera personalnego i fizjoterapeuty) oraz plan dietetyczny.
Wybierz

Wybierz kategorię

30 dni

Wybierz

90 dni

Wybierz

180 dni

Wybierz

365 dni

Wybierz